Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum En Güzel Animasyonlu GIF'ler
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Trolkafa 12 Oyunu

Trolkafa 12 : Trol kafa akıllara durgunluk veren bulmacaları ile bu sefer internet efsaneleri ile uğraşıyor.. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Trolkafa 12 - Trol kafa akıllara durgunluk veren bulmacaları ile bu sefer internet efsaneleri ile uğraşıyor.
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : Trol kafa akıllara durgunluk veren bulmacaları ile bu sefer internet efsaneleri ile uğraşıyor. Fare ile nesnelere tıklayarak etkileşimde bulunun.


Oynamak İçin Tıkla
 
Trolkafa 12 Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
CEM IŞIKLI
BÖLÜM1-TELEFON ÇALINCA FİŞTEN ÇIKARIN SONRA ADAMATIKLAYIN AĞLİYCAK BÖLÜM2-TUVALETE TIKLAYIN YERDEN ADAM ÇIKICAK SONRA BİDAHA TIKLAYIN ADAMA TEKME ATIP TUVALETE GİRECEK BÖLÜM3-ADAMIN BURUNA BİRKAÇ SANİYE BASILI TUTUN SONRA ATEŞ ÇIKCAK BÖLÜM4-ELİNDEKİ SANDİVİÇE BASIN FIRLATINCA HEMEN ADAMA TIKLAYIN BÖLÜM5-BİNALARIN OLDUĞU TARAFTAN FAREYİ SOLA KAYDIRIN ADAM GELİCEK SONRA AĞACIN SOL TARAFINDAN FAREYİ SAĞA KAYDIRIN VE POTAYA DOKUNUN BÖLÜM6- AĞAÇ TARAFINDAN FAREYİ SAĞA KAYDIRIN SONRA EVE BİR KAÇ KEZ DOKUNUN (BEKLİYE BEKLİYE DOKUNUN HEMEN DOKUNMAYIN) BÖLÜM7-FAREYİ ADAMIN ÜZERİNE GÖTÜRÜN 3KEZ SAĞA KAYDIRIN BÖLÜM8-BİLGİSAYARA TIKLAYIN ADAM ÇIKINCA KEDİYE TIKLAYIN BÖLÜM9-İSTEDİĞİNİZ ŞIKKI İŞARETLEYİN SONRA SOLDAKİ ADAMI SOLO KAYDIRIN BÖLÜM10-4KARTI OLAN ADAMA TIKLAYIN SONRA EN SOLDAKİ ADAMA TIKLAYIN ASAYI İTİCEK VE BİTİCEK CEM BABA
Tam Çözüm
1. telefon çalana kadar bekleyin sonra ise fişe tıklayın sonra adamın yüzüne tıklayın 2. Kulübeye tıklayın sonra bir adam çıkacaktır adam çıktıktan sonra tekrar kulübeye tıklayın 3. soldaki adamı fare ile basılı tutup sola doğru sürükleyin 4. elinde sandviç olan çocuğa tıklayın sonra hemen bankta oturan adama tıklayın 5. ekranın sağ tarafını fare ile basılı tutup sola çekin uzun boylu bir adam gelecektir sonra ise ekranın sol tarafını tutup sağa çekin basketbol potasına tıklayın 6. ekranın sağ alt tarafını tutun yukarı çekin bir kız gelicektir sonra eve sürekli tıklayın 7. sağda duran adamı 3 kez basılı tutup sağa çekin 8. Bilgisayar oyununa defalarca tıklayın bilgisayar oyununda korkunç bir yaratık belirecektir sonra ise hemen kediye tıklayın 9. istediğiniz şıkkı seçin sonra hemen soldaki adamın kafasını sağa çekin 10. sağdaki trole tıklayın sonra ise en soldaki adama tıklayın Oyun Bitmiştir!
Oyuncu Bey
Telefonlu bölüm: Telefon çalınca bekleyin ve prize tıklayıp fişi çıkarın, sonra adama tıklayın. Arkada yel değirmenli bölüm: Kalpli ev kapısına tıklayın, adam çıkınca biraz bekleyin tekrar kalpli kapıya tıklayın. Kamp ateşli bölüm: Solda oturan adamın burnuna basılı tutup biraz bekleyin sonra tekrar basıp biraz bekleyin, adam kalkıp gaz çıkaracak. Şimdilik bu kadar :)
CEM IŞIKLI
1. telefon çalınca fişten çıkarın adama tıklayın2. tuvalete tıklayın yerden adam çıkıcak bidaha tuvalete tıklayın
Fatma Nur
MONTLU OLAN ADAMA UZUNCA BASIN 3 . BÖLÜM BU. ASIL 6. BÖLÜM ÇOK ZOR!!!!!
Dost Tayfa
oyun çok güzel devamını beklerim
cevahir demir
5 ve bazı diğer bölümlerde fareyi çevireceksiniz adamlar öyle yapmış :D
cevahir demir
fareyi 5. bölümde sağa getirip çevirin adam gelecek sonra sola getirip yine çevirin basket potası çıkacak ona tıklayın
Aykut
4. bölümde trolkafanın elindeki burgeri adama veirirken adama tıklayın eğilip bitecek
deniz
serinin 12. oyunu çıkmış bayılıyorum bu oyuna harika bir oyun bu
da
3. bolum nasıl

7 bolüm nasıl
İLKAY SAMET ŞEN
5. BOLUM NASIL YAPILACAK BİR TURLU ANLAMADIM yaa
YORUM YAP / Diğer Yorumlara Bak / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / SO / EG50 / 3855 / 26-10-2017
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 23 ŞUBAT 2018 CUMA - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir.
OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!