Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum Kızlar İçin En Güzel Oyunlar
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Sarı Oyunu

Sarı : 50 bölümlük bu zeka oyununda mantığınızı kullanıp ekranı sarıya boyayın tabi kolaysa. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Sarı - 50 bölümlük bu zeka oyununda mantığınızı kullanıp ekranı sarıya boyayın tabi kolaysa
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : 50 bölümlük bu zeka oyununda mantığınızı kullanıp ekranı sarıya boyayın tabi kolaysa. Fare ile tıklayarak nesneleri kullan ve ekranı sarıya boya.


Oynamak İçin Tıkla
 
Blastarena.io Wormate.io Gartic.io Ghostz.io Pockey.io Diep.io Wilds.io airma.sh Spinz.io Oceanar.io Goons.io Kugeln.io Snix.io Bellum.io Rusher.io Wormax.io Agar.io Slither.io
Sarı Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
cevap cavaplayan
1. butona tıklayın 2. üsttekini aşşağa indirin 3. 3 yazısını boyayın 4. parçaları eşleştirin 5. üçgenleri doğru şekilde yerleştirin 6. zamanında basın her yere7. sağa doğru dündürün8. çubuğa aşağı çekin 9. balon şişirir gibi basılı tutun bırakın basılı tutun bırakın 10. y e l l o w die sıra sıra tıklayın 11. yanıp sönen karelere basın 12. topu yukardan aşşağı atın (topu yukarı getirip bırakın)13. ilk önce üste üçgen sonra aşşağıya ter üçgen zaten sonra 2 üçgenin yeri çok kolay 14. sarı tuşa uzun süre basın 10 saniye (10+) heryere basın15. okun baktığı tarafa basın (ilk önce oka basın sonrabaktığı yere basın)16. 1. ve 2. yi yukarı 17. oyuna bakmayın 18. sağa döndürün 19. ilk önce 1. sonra 2. 3. 2. 3. die yukarı 20. 1 üçgene basın kafadan açıldığı tarafa basın( heryere yapın)21. 4 . yü sarı ağacla kağpatın sonra 4. yü 1 kez daha çevirin 1. yi çevirin 22. her yeri karelerde doldurun 23. 2 büyük diktürtgeni karelere koyun 24. kareyi oynatın ve heryeri doldurun 25. (son) yell ile ow a tıklayın
15.Bölümün Cevabı
en sol en üst, en sol en alt, soldan 3. sıranın en altı, soldan 3. sıranın en üstünün bir altı, en sol sıranın en üstünün bir altı, en sol sıranın en altının bir üstü, soldan ikinci sıranın en altının bir üstü, soldan ikinci sıranın en üstü, en sağ sıranın en üstü, en sağ sıranın en altı, soldan 2. sıranın en altı, soldan 2. sıranın en üstünün bir altı, en sağ sıranın en üstünün bir altı, en sağ sıranın en altının bir üstü, sağdan 2. sıranın en altının bir üstü sağdan ikinci sıranın en üstü. . . sırayla yaparsanız olur biraz karışık oldu ama artık yoruldum bu kadar yapabildim. Keyfli oyunlar. . . :)
15.
15. soldan 2. den başla 1 ok 2 ok 3 ok diye devam et 16. baştan 2 tanesi en yukarı sonuncu en aşağı 17. 7ile1 basılı tutun bırakmayın
15. bölüm
15. bölümde herhangi bi oka tıklayıp gösterdiği yöne kadar ok sayısı kadar gidin hangi oktan başlarsanız başlayın tamamı sarı oluyor.
15.bölüme kadar
1. Bölüm:habire ortadaki sarı şeye tıklayın 2:bölüm:yukardakine basılı tutup aşşağıya kaldırın 3. Bölüm:fareye basılı tutarak 3'ün üzerinden geçin yan boyayın 4. Bölüm:fareyle ekrana basıp blokları 4'ün üstüne yerleştirin 5. Bölüm:üçgenleri (illüminatileri) çevirip kutucuğa sığdırın 6. Bölüm:yuvarlak şey sarı olunca üstten aşşağıya doğru tıklayın. eğer siyah olurken tıklarsanız yaptığınız bütün sarılar gider 7. Bölüm:yedinin üzerine basılı tutarak çevirin (soldan-sağa) 8. Bölüm:ipi aşşağıya doğru çekin 9. Bölüm:yuvarlağın ortasına basılı tutarak oku dışarı doğru çekin ve yuvarlağı büyütün 10. Bölüm:((YO WELL))i YELLOW olarak sırayla tıklayın 11. Bölüm ekrana tıklayın ve sonra çıkan kutucuklara hemen tıklayın eğer 1. ye tıklayıp diğerkine tıklayamazsanız ekrana tekrar dokunun tekrar sarı şey çıkacak 12. Bölüm:topu en yukarı değdirerek bırakın 13. Bölüm:üçgen (illüminati) nin içini doldurun bloklarla 14. Bölüm:sarı olan kareye ne kadar tıklarsanız siyah olan kare o kadar sarı olur o yüzden sarıya baya bi basılı tutup yukardan aşşağıya doğru tıklayın 15. Bölüm:bende bulamadım (bilen varsa yazsın lütfen)
Oyuncu Rehberi
6. seviyeyi geçmek için yuvarlağın içi sarı olunca yukardan aşağı siyah yerlere tıklayarak sarı yapın, dikkat içi siyah olunca tıklarsanız baştan başlarsınız, sabırlı olun bekleye bekleye yapın. 7. seviye de dümeni tutup sağa çevirin. 8. seviye de sağdaki ipi sürükleyerek aşağı indirin.
çikolatalı şeker
21. bölümü bi türlü geçemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz &#59)
YORUM YAP / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / SO / EG50 / 3646 / 24-5-2017
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 20 TEMMUZ 2018 CUMA - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir.


OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!