Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum En Güzel Animasyonlu GIF'ler
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Maymunu Mutlu Et Bölüm 77 Oyunu

Maymunu Mutlu Et Bölüm 77 : Bu sefer ormana gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Maymunu Mutlu Et Bölüm 77 - Bu sefer ormana gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : Bu sefer ormana gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Fare ile nesnelere tıklayarak bilmeceleri çözün. Tam çözümü düzgün cümlelerle ilk yazanın yorumunu tam çözüm sayfasına koyuyoruz.


Oynamak İçin Tıkla
 
Maymunu Mutlu Et Bölüm 77 Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
meryem tekkol
öncelikle malzemeleri topluyoruz yani:bebek maymunlar, ekmek. bebek maymunlar oyunu ilk açtığımızda ilkini görüyoruz sonrasında yukarı oka tıklıyoruz karşılıklı pencerelerde 2 bebek maymunu da alıyoruz diğer bebekler ise bizden ekmek isteyen adamın olduğu sayfada taşın altında ve arkadaki iki çalılığın altında sonrasında. aldığımız diğer malzemelerle şunları yapıyoruz :öncelikle ekmeği dilenciye veriyoruz ve yeni odayı açıyoruz içeride ki 2 bebek maymunu tırmığı ve testereyi alıyoruz. sonra testere ile çam ağacığını kesiyoruz sonra tırmık ile dlenciye ekmek vererek açtığımız odanın üstündeki samanları alıyoruz. samanları eşeğe veriyoruz eşek hareket eder ve oradaki tabak tarzı şeyi alıyoruz. sonrasında dilenciye ekmek vererek açtığım odaya giriyoruz ortadaki ocak tarzı şeye kestiğimiz ağacı koyuyoruz ve mumla yakıyoruz oluşan külü tabağa dolduruyoruz ve onu rahibeye veriyoruz rahibe gidince arkasında bir kol beliriyor o kolu aynı odada ki üstünde y harfi olan dolaba takıyoruz. sonra aynı odada ki o hareket eden sağ ve solda bulunan bölümlerden soldakini soldan sağa 2. bölüme yani 1 kere tıklamanız yeter ve sağdakini sağdan sola 3. bölüüme getiriyoruz 2 kere tıklamalısınız yani. sonra yarım daire şeklinde olan içinde tıkladığınız da farklı sayıda ışıklar yanan veye hiç yanmayan o iki şeylerin içinde tek yuvarlak olacak şekilde yakıyoruz yani ayarlıyoruz sonra kolun üstüne tıklıyoruz(üzerinde y harfi olan dolap hani)ve dolap açılıyor içindeki anahtarı ve bebek maymunu alıyoruz. sonra kilitli bir dolabın olduğu(dilenciye ekmek vererek açtığımız oda hani)kilidi dolaba taksanız bile açılmayacaktır açılması için yarım daire şeklindeki ışıkların eşekli bölümde olanı içerisinde 3 yuvarlak olarak ayarlıyoruz diğerini ise 2 yuvarlak olarak ayarlıyoruz ama bu kadar değil anahtarı aldığımız odaya gidiyoruz soldaki kolu soldan sağa 3. sıraya getiriyoruz 1 kere tıklamanız yetiyor sağdakini ise sağdan sola 4 sıraya getiriyoruz 1 kere tıklamamız yetiyor sonra anahtar ile dolabı açıyoruz ve de kazandınız dolabın içinden de bir kupa ve yavru maymun çıkıyor. yardımcı olabilmişimdir umarım BAŞARILAR.
yağmur erdem
oyun kuzusunu keşfetikten beri başka bir siteye girmek istemiyorum. Seni Seviyorum Oyun KUZUSU
melek eren
ya ben her şeyi yaptım ama son bölümdeki anahtar işini çözemedim.
ZXCBDFHY
AĞACI KESTİKTEN SONRA MUMLA YAKIP KASEYE KOY VE RAHİBE VER
kerem
testere ile ağacı kesin dirgen ile çatıdan saman alıp eşeğe verin
muhammed çalışan
eskiden beri oynuyorum
muhammed cihat sancak
hangi ağaç
YORUM YAP / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / SO / EG50 / 3622 / 4-5-2017
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 24 MAYıS 2018 PERŞEMBE - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir. OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!