Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum En Güzel Animasyonlu GIF'ler
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Maymunu Mutlu Et Bölüm 71 Oyunu

Maymunu Mutlu Et Bölüm 71 : Bu sefer savaş bölgesine gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Maymunu Mutlu Et Bölüm 71 - Bu sefer savaş bölgesine gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : Bu sefer savaş bölgesine gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Fare ile nesnelere tıklayarak bilmeceleri çözün. Tam çözümü düzgün cümlelerle ilk yazanın yorumunu tam çözüm sayfasına koyuyoruz.


Oynamak İçin Tıkla
 
Blastarena.io Wormate.io Gartic.io Ghostz.io Pockey.io Diep.io Wilds.io airma.sh Spinz.io Oceanar.io Goons.io Kugeln.io Snix.io Bellum.io Rusher.io Wormax.io Agar.io Slither.io
Maymunu Mutlu Et Bölüm 71 Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
Ahmet
Girişteki gri kapağı açmak için tepesine çember gibi şeyi takın. Düzenekleri soldan başlayarak sırayla 1-0-1-2 pozisyonuna getirin. İçerdeki gri mermiyi alın zor farkediliyor. Küreği alınca ot birikintilerini kazın. Yatay ışığı 6 tane yakın, dikey ışığı 3 tane yakın. Adama 20 mermi verince manivelayı verecek.
yardım
abi 20. mermiyi bulamıyorum oyun kuzusunu seven yardım etsin
Aylin
1-0-1-2 pozisyonuna nasıl getirilir
Ece
Girişteki gri kapağı açmak için tepesine çember gibi şeyi takın. Düzenekleri soldan başlayarak sırayla 1-0-1-2 pozisyonuna getirin. İçerdeki gri mermiyi alın zor farkediliyor. Küreği alınca ot birikintilerini kazın. Yatay ışığı 6 tane yakın, dikey ışığı 3 tane yakın. Adama 20 mermi verince manivelayı verecek. Sonra ise manivelayı yuvarlak yere yerleştirin. İyi oyunlar kendiniz çözün kalanını. Süpriz olsun dimi ?
ilkim atik
ısık yok
er
yorum yapacaksanız düzgünce yapın oyun tıkanıyo iyi bir şifre verin başkalarının yorumlarını çalmayın
selin ince
peki sonra ne yapalım
YORUM YAP / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / SO / EG50 / 3595 / 9-4-2017
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 19 HAZIRAN 2018 SALı - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir.


OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!