Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum En Güzel Animasyonlu GIF'ler
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Maymunu Mutlu Et Bölüm 53 Oyunu

Maymunu Mutlu Et Bölüm 53 : Bu sefer ürkütücü şatoya gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Maymunu Mutlu Et Bölüm 53 - Bu sefer ürkütücü şatoya gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : Bu sefer ürkütücü şatoya gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Fare ile nesnelere tıklayarak bilmeceleri çözün. Tam çözümü düzgün cümlelerle ilk yazanın yorumunu tam çözüm sayfasına koyuyoruz.


Oynamak İçin Tıkla
 
Maymunu Mutlu Et Bölüm 53 Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
Baro King
merhaba arkadaşlar ben Barış oyuna başladığınızda yerdeki mumları ve maymunları alın. sonra bir üst kata çıkıp oradaki mumları da alın. sağdaki odadaki tahta işareti alın ve yukarıdaki yaratığa gösterin. yaratık kaçacaktır. yaratık gittikten sonra 2. katta yer alan tavşanı, zinciri, ateşi ve mumları alın. alta inin ve sağdaki odaya gidip zinciri sağa takın. (BU ARADA MAYMUNLARI DA ALIN :))oyuna başladığınız yerde sol taraftaki olan dairelerin üstündekini 1, altındakini 2 yapın. bir üste çıkın ve üstteki daireyi 2, alttakini 3 yapın ve aşağı inip sağdaki odaya geçin ve zincire basın. oradaki mumu ve tavşanı alın ve bıçakla demiri kesin. içindekileri alın. oyuna başladığınızdaki yere gelin ve palyaçonun yanındaki yarasaya ateşi tutun. altındakileri alın. şimdi 10 mumumuz oldu. 10 mumu 2. kattaki adama verin. size bir şişe ve maymun verecek. şişeyi alıp, daha yeni kilidini açtığımız yere gidip şişeyi canavara verin. ileri gidin ve tavşan başlarını heykele yerleştirin. sonra kutunun içindekileri alın. kartı palyaçoya verin ve en üste çıkıp o sapı kuru kafaların altına takın. üstteki kuru kafaya 2, sol ve sağ taraftakilere 1 ve alttakine 3 boynuz takıp altındaki sapa tıklayın. kitabı ve maymunu alın. alta inip sağdaki odaya gidin ve en ileriye gidin sol tarafta üstten alta doğru yatay-dikey-yatay ve sağ tarafta yukarıdan aşağıya dikey-yatay-dikey yapın. kitabı masanın üstüne yerleştirip kitaba basın. bir yaratık gelecek. ateşi yaratığa tutun ve anahtarı alın. Ve son olarak anahtarla palyaçonun koruduğu kapıyı açın. (Arkadaşlar bunu yazmak yarım saat-1 saat civarında vaktimi aldı. bir de yazarken bir keresinde yanlışlıkla kapatıp tekrar yazmak zorunda kaldım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sayın editörüm lütfen tam çözüme ekleyin. Hadi kolay gelsin :D)
Deniz
Adım 1 : Yarasanın altındaki mumu , sağ alttaki mum ve yukarı çıkan merdivenin girişinde duran törpüyü alın ve sağ taraftaki odaya girin. Adım 2 : Mağaranın etrafındaki taşların en üst ortasında duran haçı ve sağ altta duran taşların önünde duran mumu ve maymunları alın ve az önce durduğumuz odaya gidin ve oradan da üst kata çıkın. Adım 3 : Merdivenlerde duran maymun ile mumları alın ve aldığımız haçı oradaki yaratığa uzatın ve aşağıya inin. Adım 4 : Şimdi dediğim şekillere sırayla şu sayıları koyun: ÜSTTEKİ ŞEKİL : 1 (yuvarlak olan) ALTTAKİ ŞEKİL : 2 (çiçeğe benzeyen) Üst kata çıkın ve oradaki şekillere de şu sayıları koyun: ÜSTTEKİ ŞEKİL : 2 (yıldıza benzeyen) ALTTAKİ ŞEKİL : 3 (kareye benzeyen) Bunları koyduktan sonra en üst kata çıkın. Adım 5 : Sol tarafta ateşin üstündeki ve altındaki mumları , sağ tarafta da ateşin üstünde duran tavşanı alın. Meşale ile zinciri de alıp oyuna başladığımız yere inin. Adım 6 : Meşaleyi yarasaya uzatın ve maymunla mumu alın ve mağaralı odaya gidin. Adım 7 : Aldığımız zinciri sağ tarafta duvarda duran kancaya uzatın ve tıklayın. Sonrada mağaradan içeri girin. Adım 8 : Sağ altta hemen mum var onu ve demirliklerin altındaki tavşanı alın. Sonra aldığımız törpüyü demirliklere uzatın ve maymunla mumu alın ve en üst kata çıkın. Adım 9 : Mumları pelerinli adama verin ve altında duran şişe ile maymunu alın ve mağaranın içine girin. Adım 10 : Aldığımız şişeyi oradaki yaratığa uzatın ve mağaranın ilerisine gidin (yaratığın öldüğü yerin arkasına) Adım 11 : Aldığımız tavşan kafasını sol altta duran gövdeye , kedi kafasını ise sağ altta duran gövdeye uzatın ve açılan yerdeki kol ile maymunu alın. Merdiven başındaki kart ile maymunu da almayı unutmayın ve en üst kata çıkın. Adım 12 : Kolu Duvarda duran kuru kafaların altındaki yere uzatın. Şimdi kuru kafalara kaç tane boynuz koymanız gerektiğini söyleyeceğim: KUZEY YÖNÜNDEKİ : 2 DOĞU YÖNÜNDEKİ : 1 GÜNEY YÖNÜNDEKİ : 3 BATI YÖNÜNDEKİ : 1 Sonra kolu indirin ve açılan yerdeki maymun ile kitabı alıp mağaranın en ilerisine gidin. (Kartı bulduğumuz yere) Adım 13 : Kitabı duvarda " II I I III " yazan yerin altındaki yere koyun. Sonra Kenarda duran yuvarlaklara koyulan çizgileri şu şekilde koyun: SOL TARAFTAKİLER&#59 Yatay Dikey Yatay SAĞ TARAFTAKİLER&#59 Dikey Yatay Dikey Şeklinde çizgiler yerleştirin ve kitaba tıklayın. Sonra çıkan yaratığa aldığımız meşaleyi uzatın ve altındaki anahtarı alıp başladığımız yere gidin. Adım 14 : Palyaço gibi giyinmiş adama aldığımız kartı verin ve o kapının önünden çekilince anahtarı kapıya uzatın ve maymunu alın. OYUNDA BİTMİŞTİR. Herkese Başarılar.
ali
yarasayı meşale ile kaçırıyoruz

1. bölümden 53. blm kadar geldim. harika oyun. her yaşta oynanır. şifreli oyunları eğlenceli. devam edin bırakmayın. bol şanslar.
dilan köse
çoooook güzel bir oyun
Mert Uzun
Çok güzel bir puzzle
maymunlar
gene öbür serileri gibi çook güzel olmuş teşekkürler oyun kuzusu
YORUM YAP / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / SO / EG50 / 3501 / 29-1-2017
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 26 NISAN 2018 PERŞEMBE - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir. OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!