Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum En Güzel Animasyonlu GIF'ler
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Maymunu Mutlu Et Bölüm 33 Oyunu

Maymunu Mutlu Et Bölüm 33 : Saklanmış küçük maymunları bularak ve bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Maymunu Mutlu Et Bölüm 33 - Saklanmış küçük maymunları bularak ve bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : Saklanmış küçük maymunları bularak ve bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Fare ile nesnelere tıklayarak bilmeceleri çözün. Tam çözümü düzgün cümlelerle ilk yazanın yorumunu tam çözüm sayfasına koyuyoruz.


Oynamak İçin Tıkla
 
Blastarena.io Wormate.io Gartic.io Ghostz.io Pockey.io Diep.io Wilds.io airma.sh Spinz.io Oceanar.io Goons.io Kugeln.io Snix.io Bellum.io Rusher.io Wormax.io Agar.io Slither.io
Maymunu Mutlu Et Bölüm 33 Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
ssdfa
ilk önce açıkta olan maymunu alın sonra çalıdaki anahtarı alın ve camlarda ki maymunları alın. Anahtarla kapıyı açın maymunları toplayın ve bardağı alın ordaki varille bardağı doldurun ve dışardaki yaşlı adama verin size üç altın verecek onları alın ve tekrar içeriye girip bardağı doldurun. yine adama verin ve altınları alın birdaha doldurun bardağı ve adama verin. adam gidecek içeri girin ve üs kata çıkın. maymunları ve levyeyi alın. dolaptaki şifreyi yazan rakama ve dolabın kenarına bakarak bulabirirsiniz. (size göre sağ tarafta olan 1 ona aşağıya doğru olan şekli yapın. 2. alt tarafta olan onada ok şeklini yapın. 3. ye yani soltaraftakine üzgün yüz gibi oan şekli yapın en sona yani üstekine de son şekli yapın)dolaptaki paraları ve maymunu alın. onu da alınca 11altınınız olacak aşağı inin ve dışardaki arabanın tekerine levyeyi sokun. maymunu ve parayı alın altınları kadına verin ve anahtarı alın yukarıdaki kapıyı açın maymunu alın veeee oyun bitti. TEŞEKKÜRLER.
reco
adama 3 kere kupayı doldurup içecek götürün toplam 9 altın verecek, iki altın kutuda, kutuyu açmak için rakamların gösterdiği simgeleri seçin, hangi rakam ne yönü gösteriyorsa o tarafa ait demek, levye ile de tekeri sökün, benden bu kadar :)
Ferhat Can Odabaş
adama 3 bardak 9altın sayıyla dolap 2 teker 1 =12
beyza
dolap şifresi
begüm beşiroğlu
bana baştan sona yazı zor geliyor
wrfghr
ben zorlandığım icin oynayamadım 8 yaşımdayım yoruma yazın
ZEYNEP NEVA
DOLABIN ŞİFRESİ NE LÜTFEN SÖYLEYİN
YORUM YAP / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / SO / EG50 / 3275 / 6-10-2016
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 18 HAZIRAN 2018 PAZARTESI - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir.


OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!